Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 1-СТАЕН
град София, Люлин 6
550 €
1 075.71 лв.

(11.7 €, 22.88 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 13:30 на 1 май, 2026 год.
Обявата е посетена 239 пъти.
Площ:
47 m2
Етаж:
7-ми от 8

Описание на имота:

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.

Титан Пропъртис офис Хиподрума с радост предлага на Вашето внимание гарсониера под наем в кв. Люлин 6. Жилището с площ 47 кв.м. се намира на 7-ми етаж от общо 8 в панелна сграда. Източното изложение осигурява мека сутрешна светлина. Разпределението включва спалня, хол с трапезария, входно антре с интегрирана кухня и баня с тоалетна. Апартаментът е напълно обзаведен и отоплява се на ток, което гарантира комфорт през цялата година. Стандартният ремонт и практичните решения правят жилището функционално и лесно за поддръжка.

В близост до имота ще намерите:

- 27 средно училище 'Акад. Георги Караславов на 92 метра
- Училище: 47 ОДЗ 'Незабравка' на 214 метра
- Банка ДСК на 491 метра
- Банка: Cashterminal на 486 метра
- Медицински център: Медива - Денонощен медицински и дентален център на 417 метра
- Болница: МБАЛ 'Люлин на 376 метра
- Автобусна спирка: БЛ. 620 Ж.К. ЛЮЛИН-6 на 417 метра
- Автобусна спирка: ОБЩИНА ЛЮЛИН на 476 метра

'С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка.'

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон ( достъпен и във Viber, Whatsapp, Telegram ) или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2223632.
Особености
Обзаведен
Асансьор
Интернет връзка